Elegance Line Cevlarnik 80

11.250 ден12.250 ден

Бела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 38 × 80 × 107.5 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени