Elegance Line Cevlarnik 60

10.350 ден11.000 ден

Бела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 38 × 60 × 107.5 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени