Elegance Line AP 270

54.350 ден61.550 ден

Бела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 64 × 269 × 221.5 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени