Elegance Line AP 180

36.950 ден42.050 ден

Бела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 64 × 179 × 221.5 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени