Elegance Line 230

48.200 ден55.650 ден

Бела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 64 × 229 × 221.5 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени