Elegance Line 230-O

51.550 ден59.000 ден

Бела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 64 × 229 × 221.5 cm
Боја/Дезен

Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени