Cpl-LAK

10.530 ден11.700 ден (-10%)

In stock

Спореди

Чевларник длабок 16 см, идеален за тесни простории. Може да држи над 15 пара чевли. Телото и предниот дел на елементот се изработени од 18 милиметар дебело универ. Има една кука за гардероба со три нозе. Можност за додавање огледало за монтирање на MO, како додаток. Тој е опремен со држач за прицврстување.

Дополнителни информации

Тежина 33.06 кг
Димензии 16 × 67 × 208 cm

Мени