Contempo полица

3.200 ден

БелаСива
Clear
Спореди
SKU: N/A Categories: , Tags: ,

Ѕидна полица од колекцијата Контемпо.

Димензии: 155x21x24 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Сива

Мени