Contempo ниска витрина

16.950 ден

БелаСива
Clear
Спореди

Витрина од колекцијата Контемпо.

Се изработува во две бои: бела/артисан и сиво/артисан.

Димензии: 95x39x132 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Сива

Мени