Contempo комода

20.450 ден

БелаСива
Clear
Спореди

Комода од колекцијата Контемпо.

Се изработува во две бои: бела/артисан и сиво/артисан.

Димензии: 155x39x99 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Сива

Мени