Contempo клуб маса

10.500 ден

БелаСива
Clear
Спореди

Клуб маса од колекцијата Контемпо.

Се изработува во две бои: бела/артисан и сиво/артисан.

Димензии:  115x60x45cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Сива

Мени