Contempo висока витрина

16.250 ден

БелаСива
Clear
Спореди

Витрина со стакло од колекцијата Контемпо.

Се изработува во две бои: бела/артисан и сиво/артисан.

Димензии: 60x39x209 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела, Сива

Мени