Byron комода KOM3D2SW

30.750 ден

In stock

Спореди

Колекцијата Byron има стилизирани заоблени краеви и уникатни рачки, што ја прави целата колекција модерна.

Комодата има три крила и полици во внатрешноста и две мали фиоки. Исто како и внатрешноста, така и горната плотна може функционално да се искористи, ставајќи рамка со слика или вазна со цвеќиња дополнително ќе го разубавите ентериерот.

Комбинацијата на бел сјај, декор дрво и елементи со црно стакло. Со овие бои лесно ќе се вклопи во Вашиот ентериер.

Димензии: 150x106x42

Мени