Bocage KOM2W2S

21.112 ден

In stock

Спореди

Безвременски и елегантен ентериер благодарение на колекцијата Bocage. Светлиот врв, фронтовите со рамки и рачките за точките ја пренесуваат целосноста на скандинавскиот стил.

Дополнителни информации

Тежина 69.35 кг
Димензии 47 × 156 × 90 cm

Мени