Beverli

13.216 ден14.686 ден (-10%)

Има на Залиха

Спореди

Дескрипција

Се изработува во боја и штоф по избор.

Нема механизам за пуштање.

Димензии: 155х93х86 cm

Кошничка

Нема продукти во кошничка