Bergen кревет

14.100 ден15.383 ден

140x200160x200
Clear
Спореди

Кревет од колекцијата Bergen.

Можност за избор на три димензии, 140х200, 160х200 или 180х200.

Забелешка: во цената не е вклучен латофлекс и душек.

Дополнителни информации

Димензии

140cm x 200cm, 160cm x 200cm, 180 x 200 cm

Мени