Barcelona тв комода

8.600 ден

артисанБела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди
SKU: N/A Category: Tags: , , ,

Тв комода од колекцијата Барселона.

Се изработува во 3 бои.

Димензии: 180x45x46 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени