Barcelona полица

2.750 ден

артисанБела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди
SKU: N/A Categories: , Tags: ,

Полица од колекцијата Барселона.

Се изработува во 3 бои.

Димензии: 180x45x46 cm.

Забелешка: Во цената е вклучена една полица

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени