Barcelona комода

8.450 ден

артисанБела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди
SKU: N/A Categories: , Tags: ,

Комода од колекцијата Барселона.

Се изработува во 3 бои.

Димензии: 65x32x103 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени