Barcelona витрина

7.850 ден

артисанБела СјајНордик/Песок
Clear
Спореди

Витрина од колекцијата Барселона.

Се изработува во 3 бои.

Димензии: 65x27x99 cm.

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Бела Сјај, Нордик/Песок

Мени