Azur K1

6.210 ден6.900 ден (-10%)

In stock

Спореди

Комода со тапацирано перниче за седишта и едно крило со амортизер за гас ќе му дадат на вашата просторна функционалност. Таванот на елементот е дебел 25мм, а под 18мм, од универзумот во декор од дрво Темна Небраска, додека остатокот од телото е во бело со дрвена текстура дебела 18мм. Предниот елемент е изработен од универзум во бело дрво украсно дебело 18мм со апликација во декор Темна Небраска Содржи една кутија. Телото на елементот е ивично на задниот дел. Рачката на хром и прилагодливите стапала се вклучени во цената на елементот, како и мека перница на горниот дел, која обезбедува дополнителна удобност при носење чевли. Тапацираната перница е изработена од сунѓер дебелина од 5 см, а ткаенината е изработена од квалитетен материјал, густ ткаен. Составот на ткаенината е водоотпорен и го олеснува отстранувањето на дамките.

Дополнителни информации

Тежина 15.13 кг
Димензии 35 × 50 × 47 cm

Мени