Azteca SFW1K

7.687 ден

In stock

Спореди

Ви треба дополнителен простор за складирање? висечкиот кабинет Azteca Trio е совршено решение.

Дополнителни информации

Тежина 16.66 кг
Димензии 35 × 105 × 41 cm

Мени