Azteca LAW

12.054 ден

In stock

Спореди

Декорот во дневната соба може да се смени, но еден елемент е константен – клуб масата на Ацтека Трио . На површината можете да поставите чаши со кафе и закуски.

Дополнителни информации

Тежина 32.4 кг
Димензии 110 × 65 × 40 cm

Мени