Azteca KOM5S

15.867 ден

In stock

Спореди

Ацтека комодите беа создадени за полесно складирање. Може да организирате документи, долна облека, додатоци за облека или предмети за салони во 5 фиоки.

Дополнителни информации

Тежина 34 кг
Димензии 41 × 60 × 104 cm

Мени