Azteca KOM2W1D3S

26.445 ден

In stock

Спореди

Современите аранжмани за станови не треба да ја промашуваат колекцијата „Ацтека трио“. Нежните, безболни фронтови создаваат совршена основа за шарени акценти.

Дополнителни информации

Димензии 41 × 150 × 104 cm

Мени