Avis NS2

9.360 ден10.400 ден (-10%)

In stock

Спореди

Наткасна од колекцијата Авис со две фиоки и модерен дизајн.

  • Фронтот на горната фиока е лакиран со УВ лак во бела боја, а долната е изработена од профилиран медијапан во Пацифик орев.
  • Корпусот на елементот е изработен во бела боја висок сјај.
  • Soft close механизмите овозможуваат тивко затворање на фиоките.

Димензии: 56x43x41 cm

Мени