Avis KR160V

26.010 ден28.900 ден (-10%)

In stock

Спореди

Кревет од колекцијата Авис.

  • Конструкцијата на креветот е изработена во бел висок сјај.
  • Апликацијата на креветот е изработена од профилиран медијапан во декор Пацифик орев.
  • Главата на креветот е изработена од плишан материјал.
  • Во цената не е вклучен душек.

Димензии: 174x110x216 cm

Димензија за душек: 160×200 cm.

Мени