Arosa тв комода

16.134 ден

Кафеав даб/црно стаклоПрироден даб/црно стакло
Clear
Спореди

Тв комода од колекцијата Arosa. Едноставноста и елегантниот дизајн овозможуваат лесно да се комбинира во просторот. Постои можност да се изработи во две бои.

Димензии 160x45x43

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Кафеав даб/црно стакло, Природен даб/црно стакло

Мени