Arosa плакар

31.360 ден

Кафеав даб/црно стаклоПрироден даб/црно стакло
Clear
Спореди

Двокрилен плакар од колекцијата Arosa кој може да се комбинира со било кои други елементи од истата колекција. Во внатрешноста има една полица и дел се обесување.

Димензија 105x60x201

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Кафеав даб/црно стакло, Природен даб/црно стакло

Мени