Arosa комода

25.788 ден

Кафеав даб/црно стаклоПрироден даб/црно стакло
Clear
Спореди

Комода од колекцијата Arosa, може да се користи и како тв комода или како елемент во трпезарија, во зависност од Вашите потреби.

Димензии 160x40x90

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Кафеав даб/црно стакло, Природен даб/црно стакло

Мени