Arosa клуб маса

13.780 ден

Кафеав даб/црно стаклоПрироден даб/црно стакло
Clear
Спореди

Димензии 130x65x51

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Кафеав даб/црно стакло, Природен даб/црно стакло

Мени