Arosa витрина

22.605 ден

Кафеав даб/црно стаклоПрироден даб/црно стакло
Clear
Спореди

Стаклена витрина од колекцијата Arosa која може да се комбинира со тв комода или во трпезарија. Елементот има едно крило и во внатрешноста распоред со полици.

Димензии 65x40x201

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Кафеав даб/црно стакло, Природен даб/црно стакло

Мени