AP 270

52.200 ден

артисанартисанСнежен ХрастСнежен Храст
Исчисти
Спореди

Двокрилен плакар со лизгачки врати од серијата на амерички плакари.

Димензија: 269x64x221.5 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

артисан, Снежен Храст

Мени