Ancona

20.323 ден22.480 ден (-10%)

In stock

Спореди

Се изработува во една боја, украсните перници може да бидат во друга боја
Ногарките се само метални
Троседот е седечки (без механизам за спуштање)
Димензии: 200x90x80/100 cm

Мени