Piano тв комода TV135-1K2F

13.410 ден14.900 ден (-10%)

Бела СјајКрем-Сјај
Clear
Спореди

Тв комода од колекцијата Piano, прилагодена за мали простории, со едно крило (45cm) и две фиоки (90cm).

Фронтовите, страните и плафонот на елементот се лакирани со УВ лак во висок сјај, во топла беж боја или кристално бела боја. Внатрешните делови на корпусот се изработени во бела боја. Шарките за меко затворање и лизгачите овозможуваат тивко затворање на крилото и на фиоките.

Модерен, елегантен и пред се функционален елемент.

Димензии: 135x46x45 cm

Дополнителни информации

Боја/Дезен

Бела Сјај, Крем-Сјај

Мени