Лизгачки ормар GD 240

31.430 ден32.980 ден

БелаС.Храст/Антрацит
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 64 × 249 × 220 cm
Боја/Дезен

Бела, Бело/Виолетова, Бело/Црно, С.Храст/Антрацит, Храст/Шампањ

Мени