Лизгачки ормар GD 150

22.233 ден

Бела
Clear
Спореди

Дополнителни информации

Димензии 64 × 149.1 × 220 cm
Боја/Дезен

Бела, С.Храст/Антрацит, Храст/Шампањ

Мени